Kristiine tehnoülevaatuspunkt 

Kristiine ülevaatuspunktis viime läbi tehnoülevaatusi sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele (kuni 3,5 t) ja kerghaagistele, kuid saate meie juurde tulla ka oma sõiduki kontrollimiseks.

Testime heitgaase ja kontrollime amortisaatoreid, veermikku, esisilda, pidureid, tulesid.

Ootame teid:
Aadress: Sõpruse pst 27, Tallinn
Avatud: E-R 9-19 ja L 10-15
Telefon: 699 9850
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meie juurde jõuate kõige paremini sõites mööda Sõpruse puiesteed Mustamäelt kesklinna poole ja pöörates "TEHNOÜLEVAATUS" sildi juurest paremale Ameerika Auto hoovile. 

 

 

   

 

Broneeri oma ülevaatuse aeg siin

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel. Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.

 
 

Internetis tehnoülevaatuse aega ette broneerides võidad aega ja raha.

*Soodustus internetis ülevaatuse aja broneerijaile on ABC Tehno  ja PRO Tehno ülevaatuspunktides alates 5 €. Soodustused kehtivad M1 sõidukitele, mille ülevaatuse aeg on eelnevalt broneeritud internetis protehno.ee ja või abctehno.ee veebilehel. Soodustused kehtivad põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.

.