Varajase broneerija soodustus ABC Tehno Peetri ja Kristiine teeninduspunktides

Varajastel broneerijatel on võimalus leida eriti soodsaid tehnoülevaatusaegasid M1 (sõiduauto) kategooria sõidukite tehnoülevaatuse tegemiseks. ABC Tehno ülevaatuspunktid on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, meie eesmärgiks on tagada teie turvaline liiklemine.

Oleme varajastele broneerijatele lisanud 25 EUR hinnaga eriti soodsaid tehnoülevaatusaegasid. Broneeri kohe, sest aegu jätkub kiirematele!*

*Varajase broneerija soodustus kehtib abctehno.ee veebis tehnoülevaatuse aja broneerijaile. Varajase broneerija soodusaegu saab broneerida kuni soodusnädala alguseni või kuni soodusaegu jätkub. Ajad on märgistatud broneeringutabelis ovaalse punase 25€ märgiga. Soodustust arvestatakse vaid tehnoülevaatuse tavahinnast. ABC Tehno Viimsi teeninduspunktis teenindame järjekorra alusel ning aegu ette broneerida ei saa.

 

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel ning hinnakirjajärgse hinnaga (broneeringusoodustused kehtivad vaid aega ette broneerides). Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.