Tehnoülevaatusaega ette broneerides säästate aega ja raha!

Tehnoülevaatuse hind on abctehno.ee veebis ülevaatuseks aja broneerijaile soodsam ning kohale tulles ei ole vaja järjekorras oodata. Aega saab broneerida ABC Tehno Kadaka ja Peetri ülevaatuspunktidesse.

Varajase broneerija soodustus ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides

Kasuta sooduskoodi ABC2024 ja vaata, kas olid piisavalt kiire, et saada eriti soodne tehnoülevaatuse hind oma sõiduautole!

Lisame iga kuu 5. kuupäeval meie broneerimissüsteemi piiratud hulgal eriti soodsa hinnaga (40€) tehnoülevaatuse aegu, mis on kättesaadavad kiirematele broneerijatele. Soodushind kehtib M1 kategooria sõidukitele korralise tehnoülevaatuse tegemiseks ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides. Sooduskoodi saab sisestada peale broneerimiseks aja valimist avanevas kliendiandmete tabelis lahtrisse Kampaania kood. Soodushind kuvatakse Broneeringu maksumus real oleva hinna asemele peale sooduskoodi sisestamist juhul, kui sooduskoode on veel saadaval.
 
ABC Tehno Viimsi teeninduspunktis teenindame järjekorra alusel ning aegu ette broneerida ei saa.

 

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel ning hinnakirjajärgse hinnaga (broneeringusoodustused kehtivad vaid aega ette broneerides). Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.