Varajase broneerija soodustus ABC Tehno Peetri ja Kristiine teeninduspunktides

Varajastel broneerijatel on võimalus leida eriti soodsaid tehnoülevaatusaegasid M1 (sõiduauto) ja N1 kategooria sõidukite tehnoülevaatuse tegemiseks. ABC Tehno ülevaatuspunktid on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, meie eesmärgiks on tagada teie turvaline liiklemine.

Oleme varajastele broneerijatele lisanud 20 EUR hinnaga tehnoülevaatusaegasid (50% tehnoülevaatuse tavahinnast). Broneeri kohe, sest aegu jätkub kiirematele!*

Varajase broneerija soodustus kehtib abctehno.ee veebis tehnoülevaatuse aja broneerijaile kuni soodusaegasid jätkub. Ajad on märgistatud broneeringutabelis ovaalse punase 20€ märgiga. Soodustust arvestatakse vaid tehnoülevaatuse tavahinnast (hinnakirjajärgselt on tehnoülevaatuse põhihind 40 EUR). ABC Tehno Viimsi teeninduspunktis teenindame järjekorra alusel ning aegu ette broneerida ei saa.

 

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel ning hinnakirjajärgse hinnaga (broneeringusoodustused kehtivad vaid aega ette broneerides). Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.

 

 

Internetis tehnoülevaatuse aega ette broneerides võidad aega ja raha.

Tehnülevaatuse tavahind sõiduautole (M1) ja kaubikule (N1) on 40 € (vt hinnakiri), kuid internetist aega ette broneerides saate soodustushinna 35 €*.

*Soodustus internetis ülevaatuse aja broneerijaile on ABC Tehno ülevaatuspunktides ja PRO Tehno ülevaatuspunktides 5 €. Soodustused kehtivad M1 ja N1 sõidukitele, mille ülevaatuse aeg on eelnevalt broneeritud internetis protehno.ee ja või abctehno.ee veebilehel. Soodustused kehtivad põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.