Kadaka tehnoülevaatuspunkt

Kadaka ülevaatuspunktis viime läbi tehnoülevaatusi sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele (kuni 3,5 t), väikeveokitele (N1), kerghaagistele, haagistele, kuid saate meie juurde tulla ka oma sõiduki kontrollimiseks. Testime heitgaase ja kontrollime amortisaatoreid, veermikku, esisilda, pidureid, tulesid.

Ootame teid:
Aadress: Pilvetee tn 8/2, Mustamäe linnaosa, 12618 Tallinn
Avatud: E-R 9-19 ja L 10-15.
Telefon: +372 699 9907
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 

 

         

  

Broneeri oma ülevaatuse aeg siin

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel. Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.

 
 

Varajase broneerija soodustus ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides

Kasuta sooduskoodi ABC2024 ja vaata, kas olid piisavalt kiire, et saada eriti soodne tehnoülevaatuse hind oma sõiduautole!

Lisame iga kuu 5. kuupäeval meie broneerimissüsteemi piiratud hulgal eriti soodsa hinnaga (40€) tehnoülevaatuse aegu, mis on kättesaadavad kiirematele broneerijatele. Soodushind kehtib M1 kategooria sõidukitele korralise tehnoülevaatuse tegemiseks ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides. Sooduskoodi saab sisestada peale broneerimiseks aja valimist avanevas kliendiandmete tabelis lahtrisse Kampaania kood. Soodushind kuvatakse Broneeringu maksumus real oleva hinna asemele peale sooduskoodi sisestamist juhul, kui sooduskoode on veel saadaval.
 

Internetis tehnoülevaatuse aega ette broneerides võidad aega ja raha.

Soodustus internetis ülevaatuse aja broneeriale on ABC Tehno KADAKA ja PEETRI ülevaatuspunktides 5€. Soodustused kehtivad M1 ja N1 kategooria sõidukite korralisele ülevaatusele, kui aeg on broneeritud internetis abctehno.ee veebilehel. Soodustus kehtib põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.