Peetri tehnoülevaatuspunkt 

Peetri ülevaatuspunktis viime läbi tehnoülevaatusi sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele (kuni 3,5 t) ja kerghaagistele ning traktoritele, liikurmasinatele ja ATV-dele, kuid saate meie juurde tulla ka oma sõiduki kontrollimiseks. Testime heitgaase ja kontrollime amortisaatoreid, veermikku, esisilda, pidureid, tulesid.

Ootame teid:
Aadress: Vana-Tartu mnt 74, Peetri alevik, Rae vald
Avatud: E-R 9-19 ja L 10-15
Telefon: 6 998 606
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

    

Broneeri oma ülevaatuse aeg siin

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel. Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.

 
 

Internetis tehnoülevaatuse aega ette broneerides võidad aega ja raha.

Tehnülevaatuse tavahind sõiduautole (M1) ja kaubikule (N1) on 40 € (vt hinnakiri), kuid internetist aega ette broneerides saate soodustushinna 35€*.

Oleme lisanud üllatusena 2020. aasta puhul ka soodsaid tehnoülevaatusaegu hinnaga 20 € sõiduautode (M1) tehnoülevaatuseks (leia broneeringukalendrist).

*Soodustus internetis ülevaatuse aja broneerijaile on ABC Tehno  ja PRO Tehno ülevaatuspunktides 5 €. Soodustused kehtivad M1 ja N1 sõidukitele, mille ülevaatuse aeg on eelnevalt broneeritud internetis protehno.ee ja või abctehno.ee veebilehel. Soodustused kehtivad põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.