Peetri tehnoülevaatuspunkt 

Peetri ülevaatuspunktis viime läbi tehnoülevaatusi sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele (kuni 3,5 t) ja kerghaagistele ning traktoritele, liikurmasinatele ja ATV-dele, kuid saate meie juurde tulla ka oma sõiduki kontrollimiseks. Testime heitgaase ja kontrollime amortisaatoreid, veermikku, esisilda, pidureid, tulesid.

Ootame teid:
Aadress: Vana-Tartu mnt 74, Peetri alevik, Rae vald
Avatud: E-R 9-19 ja L 10-15. NB! Jaanuaris ja veebruaris Peetri ülevaatuspunkt avatud T-R kl 10-18 ja L kl 10-15, esmaspäeval suletud!
Telefon: 6 998 606
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

    

Broneeri oma ülevaatuse aeg siin

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel. Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.

 
 

Internetis tehnoülevaatuse aega ette broneerides võidad aega ja raha*

*Soodustus internetis ülevaatuse aja broneeriale on ABC Tehno KADAKA ja PEETRI ülevaatuspunktides 5€. Soodustused kehtivad M1 ja N1 kategooria sõidukite korralisele ülevaatusele, kui aeg on broneeritud internetis abctehno.ee veebilehel. Soodustus kehtib põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.

Varajase broneerija soodustus ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides

Kasuta sooduskoodi ABC0123 ja vaata, kas olid piisavalt kiire, et saada eriti soodne tehnoülevaatuse hind oma sõiduautole!

Lisame iga kuu 5. kuupäeval meie broneerimissüsteemi piiratud hulgal eriti soodsa hinnaga (30€) tehnoülevaatuse aegu, mis on kättesaadavad kiirematele broneerijatele. Soodushind kehtib M1 kategooria sõidukitele korralise tehnoülevaatuse tegemiseks ABC Tehno Peetri ja Kadaka teeninduspunktides.