ABC Tehno ülevaatuspunktid Peetris, Kristiines ja Viimsis ootavad sind!

Broneeri tehnoülevaatuse aeg ette või sõida kohale! Aega saab ette broneerida ABC Tehno Peetri ja Kristiine ülevaatuspunktidesse, ABC Tehno Viimsi teeninduspunktis teenindame järjekorra alusel ning aegu ette broneerida ei saa.

Suvel soodsalt: suvi veel kestab! Veel saate  kasutada eriti soodsat sõiduauto ülevaatust hinnaga 25 EUR ABC Tehno Peetri teeninduspunktis*

Suvel soodsalt: soodne tehnoülevaatus PeetrisPeetri ülevaatuspunktis saate sõiduauto ülevaatuse teha suvel eriti soodsalt! Broneerige "Suvel soodsalt" 25 EUR hinnaga tehnoülevaatuse aeg, kasutage sooduskoodi SUVEL SOODSALT või tulge kohale!

* Suvel soodsalt soodushind 25 EUR Peetri tehnoülevaatuspunktis kehtib sõiduautodele (M1 kategooria). Lisasoodustusi kampaaniahinnale ei rakendu!

  

Palun valige ülevaatusaja broneerimiseks kõigepealt broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst teeninduspunkt!

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ikkagi ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel ning hinnakirjajärgse hinnaga (broneeringusoodustused kehtivad vaid aega ette broneerides). Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast.